Igor Janke Santo Subito!

Prawica ma w sobie coś z pierwszej fazy zapłodnienia komórkowego: wystarczy ją tylko połączyć i już zaczyna się dzielić. Psychiatryk24 był bardzo udaną próbą takiego połączenia, zdążył już wypączkować na różne propolonie, tekstowiska, bibuły.com, niepoprawnych i co tam jeszcze straszne przepastne prawicowe internety kryją.

Rację ma oszust1 w komentarzu pod notką WO:

Czytając twórczość Waldemara Em myślę sobie, że gdyby nie Internet, zapisywałby on swoje przemyślenia w zatłuszczonym stukartkowym brulionie, chowanym w jakimś zakamarku pod łóżkiem. Ów brulion byłby jedynym świadectwem jego zapoznanego geniuszu i rzecz jasna uległby przypadkowemu gwałtownemu utlenieniu w piecu podczas pośmiertnego a przedsprzedażnego porządkowania apartamentu Waldemara przez zasmuconą rodzinę.
Dotyczy to również dzieł większości autorów na S24, czy innych oddziałach specjalistycznych.

Igorze Janke, dałeś nam możliwość zapoznania się z twórczością ludzi, o których i ich paranojach nie mielibyśmy pojęcia, gdyby nie Psychiatryk24! Twoje wielkie dzieło każdego dnia dostarcza nam nowych powodów do lolania. Twoje dzieło sponsoruje mój poranny łotdefak, twoje dzieło daje nam punkt odniesienia. Jesteś, Igorze, światłem w tunelu.

Igor Janke Santo Subito!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s