Zwyczaje seksualne ziemian

20090223-pbb-joe-phillips-27jpg

Argument z urażonych uczuć estetycznych homofobicznych członków społeczeństwa oblatuje mi kompletnie. Otóż: przestrzeń publiczna od tego jest publiczna, że jeśli uznajemy, że okazywanie sobie bliskości, czułości i kompatybilnych przez osoby heteroseksualne jest w porządku, to albo uznajemy, że okazywanie sobie takich (naturalnych, jak dotyk, przytulenie, trzymanie za ręce, pocałunek) emocji przez homoseksualistów jest okay, albo. Albo homofobiczne społeczeństwo niech się odpierdoli. Bo: argument z uczuć estetycznych (jako brzydzą mnie paskudne pedały, które się obściskują) można łatwo przełożyć na cokolwiek. Choćby na starych ludzi. Bo przecież można sobie wyobrażać, że osoby stare uprawiają seks. Pal licho, heteroseksualny-waginalny, ale z pomarszczonym ciałem nie wypada.

Innym argumentem (dziwię się, że lapacz_w_zycie w dyskusji u WO jeszcze go nie użył) jest to, że przecież, omigod: dzieci będą patrzeć. I widzieć. Że dwóch mężczyzn może okazywać sobie czułość. I więź uczuciowo-erotyczną. Albo dwie kobiety. Albo starzy ludzie. No to ja mówię: niech patrzą, a co, przecież od tego jest przestrzeń publiczna, żeby się tam opatrzyły z różnymi rzeczami, które są (nieodłączną) częścią społeczeństwa. Jak homoseksualizm. Albo starość. Jak się opatrzą, to potem będą miały mniejsze parcie na jechanie homofoboemo. A obawy że od patrzenia na przytulających się pedałów zlasuje się im mózg i same – zamiast po bożemu, bez gumy (jest przyczyną AIDS, przecież!) i po ślubie – zapragną realizować swój popęd seksualny z przedstawicielami tej samej płci są i prawdziwe i bezsensowne: inicjacja seksualna całej masy mężczyzn polega na robieniu wspólnego fapu-fapu do pornosów w okresie dorastania. Co oczywiście może zaowocować akcydentalnym blowjobem. O którym się potem całe życie milczy. Ale to oczywiście nie powoduje jeszcze, że się zostaje gejem, więc nie dramatyzowałbym, że publicznie całujący się mężczyźni i kobiety, w różnych kombinacjach, nagle, jak chcą prawicowe pojeby, spowodują, że się przestaniemy rozmnażać  a cały naród wymrze.

I jeszcze: jak już (nie czarujmy się, to kwestia czasu i marudzenia markojurków nic tu nie zmienią: taki jest kierunek zmian) dostaniemy prawo do rejestrowania związków z osobami tej samej płci (jasne, możemy przecież na prawo i lewo napierdalać notarialnymi oświadczeniami woli i pełnomocnictwami!) to oczywistym następnym krokiem będzie umożliwienie adopcji dzieci. Więc się nie zdziwcie, jak za jakiś czas, wy-homofobowie, obudzicie się w Polsce, w której gejowska rodzina to nie będzie skojarzenie „pan ładuje pana analnie” ale: to ci sympatyczni rodzice Krysi z 3b.

obrazek © Joe Phillips

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s