Stoczniowcy gdańscy, poddajcie się!

Na wypadek gdyby kolejnemu bucowi w internetach zdarzyło się udowadniać, że antysemityzmu nie ma – fotka z dzisiejszego (28 kwietnia 2009) protestu stoczniowców.

image014

To przecież oczywiste kto jest winien problemom polskich stoczni: żydzi (i pewnie pedały też, bo w końcu to jedna, unioeuropejska banda).

image015

Chłopiec do bicia jest a ci, którzy faktycznie są odpowiedzialni za to co się stało mają kompletnie wyjebane (aż by się chciało krzyknąć w Ballmerowskim stylu: Menedżers, Menedżers, Menedżers).

Znam parę osób, które dobrze się przytuliły w czasie transformacji do majątku narodowego. Wiem jakie to krótkie chujki, jak uprawiali radosną jumę w czasie komuny i jak jumają do dziś (jeśli jeszcze mogą, część z nich spoczywa łaskawie w gościnnych glebach lasów pod Łaskiem, woj. Łódzkie) – Polacy z dziada pradziada, kolesie w typie ulubieńca Quasiego – Nicponia.

Trudno jest mi ubolewać nad losem stoczniowców – to wśród nich najwięcej homofobów, rasistów i antysemitów. Wołają o solidarność społeczną samemu mając kompletnie i arcywyjebane na solidarność. Ich manifestacja to szukanie winnego a nie prośba o współpracę różnych grup społecznych. Nie chcą dialogu – nie będą gadać z kolesiami którzy urządzają sobie parady propagujące dewiacje. Pedały w tym czasie deklarują że jest im bardzo wszystko jedno na okoliczność ich praw i chcą głosować na PO.

image018

Jeśli ktokolwiek w tym kraju sobie życzy solidarności społecznej – soraski, ale będzie musiał zacząć budować ją od siebie. Ja jestem gotowy iść ramię w ramię ze stoczniowcem który traci pracę przez jumę jakiegoś frajrea. Jestem gotowy iść ramię w ramię z takim kolesiem pod takim warunkiem: kiedy pójdzie o poszanowanie mojej inności stoczniowiec będzie stał po mojej stronie; kiedy będę domagał się prawa do ustalenia sytuacji prawnej mojego związku – stoczniowy związkowiec będzie stał za mną wierząc, że to, co jest dobre dla mnie jest dobre dla społeczeństwa i dla niego. Solidarność to kompromis – tak długo jak stoczniowcy, górnicy, pielęgniarki, lekarze, nauczyciele, emeryci, przedsiębiorcy, urzędnicy i cała reszta tego nie zrozumieją – tak długo będę miał wyjebane i w duchu gejkorwinizmu będę korzystał sobie z bariery która dzieli mój świat od waszego.

Reklamy

2 myśli na temat “Stoczniowcy gdańscy, poddajcie się!

  1. Pamiętam, jak na jednej z cywilizacyjnośmierciowych demonstracji – zdaje się, że chodziło o „prawo aborcyjne” – pod Sejmem organizatorzy dziękowali „górnikom ze związku” za pomoc w organizacji. A na innej Pracownicza Demokracja szła z transparentem w stylu „prawa kobiet sprawą ruchu robotniczego”. Ale tak PD, jak i ten związek (Sierpień ’80 zapewne) to paskudne lewactwo, „Solidarność” zaś poniosła klęskę (jak wykazał Ost) i dawno już poszła na katonarodową prawą stronę mocy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s