Leave Britney alone

Zostawcie Leszka Bubla, ofkorz! Ziom jadąc po Kasi -tu cichosza, tam cichosza, telewizji też nie ma, nie ma internetów i nie ma- Cichopek że żydówka (albo Żydówka, who knows, hookers) zrobił więcej dla powszechnego zlania kwestii żydowskiej niż gazylion żywych bibliotek.

Najważniejszym krokiem w stronę tolerancyjnego społeczeństwa jest stworzenie sytuacji w której społeczeństwo ma wyjebane na. Dotychczasowy fanklub Kasi Cichopek na informację że ta podobno jest żydówką zareaguje albo negacją, bo to przecież niemożliwe żeby nasza Pyza była, albo że jest, ichuj, przecież i tak jest taka fajna. Tak czy owak u generała publicznego zostanie zaszczepiona myśl, że toniemażadnegoznaczenia.

Na dzień dzisiejszy społeczeństwo które nie daje faka na pochodzenie, orientację, kolor skóry i resztę dupereli będzie mi robiło idealnie. I to jest zdaje się to, co uzyskał Leszek Bubel – znalazł sobie powszechnie lubianą (zwłaszcza w radiomaryjnym targecie) gwiazdkę, zaimputował, że żydówka, a target olał. Bo co miał zrobić? Zarzucić dział kontaktów z widzami TVP listami, że sobie nie życzą ulubionej żydówki w ulubionym serialu? Ehe, ehe.

Bardzo możliwe że to tylko moje emo, ale w świecie, w którym każdy chce mieć zdanie na każdy temat nie ma miejsca na tolerancję. Napinamy się na rzeczy o których albo nie mamy pojęcia, albo które nas nie dotyczą. Nie jest to okoliczność do dialogu.

O, właśnie, dialog. Obawiam się, że źle się stało, źle się, źle się, źle się stao, że konferencję homofobów o homoseksualizmie wywalono z UKSWordu. Oczywiście, cieszy mnie, że jest to sygnał, że nie ma miejsca na publicznym uniwerku na takie pierdoły, ale, ale. Młyn na wodę pojebów. Do konferencji należało dopuścić (fajnie mi się teoretyzuje zza grubego muru gejkorwinizmu) a potem opisać. Szczegółowo. Dissując każdą brednię tylko po to by zadać pytanie: czy naprawdę chcemy, żeby z publicznych pieniędzy tworzyć warunki do circle-jerku poejebów, kłamców, naginaczy rzeczywistości? To, plus szczere oburzenie lewicy i centrum a przede wszystkim autorytetów (w postaci Kasi Cichopek), że można się nie zgadzać na postulaty LGBT (małżeństwa+adopcja), ale to co sobie jakiś osioł myśli o gejach to gruba przesada – byłoby cycuś.

Póki co będziemy musieli się wozić z kolejnym etapem a oni nam chcą zamknąć usta, bo mówimy prawdę, prawdę która się nie mieści w doktrynie toleryzmu. To w przeciwną stronę od celu którym jest: jesteś gejem? Ichuj.

Reklamy

13 myśli na temat “Leave Britney alone

  1. No tak, ale przecież konferencję ujebał sam UKSWord. A o sprawie napomknęły raptem różne odnogi Agory. Wygląda prawie jak prowokacja.

  2. Dokładnie tak. Co zresztą było bardzo wyraźne w wypowiedzi prorektora UKSW dla Pospieszalskiego: odwołał, bo bał się o bezpieczeństwo studentów.

  3. Czyli że co, Agora i w ogóle cywilizacja-śmierci-z-przyległościami dała się zownować prawicowemu oszołomstwu? Podpuścili, odwołali, a teraz chodzą w nimbie „ofiar tolerancjonizmu”.

  4. Ale nie da się tego jakoś odkręcić? Ja myślałem o takiej linii: artykuły Agory były tylko głosem w dyskusji, konferencję dziarskim od Wasiutyńskiego zamknął prorektor. A więc oni sami się naparzają, a my mamy ręce czyste…

  5. Mam nadzieję, że taki właśnie będzie ton jedynki lub choć dwójki GW. Zostaliśmy sprowokowani do reakcji, nasza reakcja została wykorzystana do celów propagandowych kolesi od homofobii.

  6. Swoją drogą, w takich sytuacjach człowiek sobie uświadamia, w jakiej jest dupie z tą „publiczną” telewizją. O pomstę do nieba woła to, że oni tam sobie mogą przyjść i bredzić od rzeczy – i nikt nie zarzuci porządnym „kłamiesz, bucu”.

  7. Odzyskał wiarę w człowieka, który odwołał konferencję „dla bezpieczeństwa”, po czym ogłosił, że go GW knebluje. Nie no, ogólnie to Pacewicz ma rację co do celu, tylko środki dobiera złe.

    Swoją drogą, zastanawiam się, czy jest różnica (a jeśli, to jaka), między robieniem konferencji homofobicznej, a konferencji negacjonistycznej. Hipoteza do śniadania: różnica jest chyba taka, że negacjoniści są na tyle wykluczeni z dyskursu, że odcinanie ich od debat nijak im nie pomaga. W homofobiczne brednie wciąż jednak wierzy zbyt wiele osób, do których trzeba przemawiać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s