Panikpolitik

czy policja prowadzi działania rozpoznawcze
„polegające na identyfikacji i monitoringu lokali rozrywkowych, klubów, melin odwiedzanych przez homoseksualistów”.

Chce wiedzieć PiS.

Bo: Mamy bowiem do czynienia z propagowaniem przez niektóre środowiska homoseksualne tzw. pozytywnej pedofilii – mówi w rozmowie z „Rz” autor interpelacji Stanisław Pięta.

Oczywiście smutne jest to, że mamy do czynienia z propagowaniem przez niektóre środowiska heteroseksualne tzw. pozytywnej pedofilii. Ale nikt nie postuluje obserwacji heteroseksualnych klubów.

Love is a danger
Of a different kind
To take you away
And leave you far behind

Namiętność PiS-u do pedrylopedofili jest idiotyczna: zamiast zajmować się faktycznym problemem wykorzystywania seksualnego dzieci budują sobie jakiegoś chochoła tylko po to, żeby z jednej strony obrazić homoseksualistów a z drugiej – przypomnieć swojemu elektoratowi, że tylko oni zapewniają bezpardonową walkę z prawdziwą przyczyną problemu.

Bo prawdziwą przyczyną problemu pedofilii jest homoseksualizm? Amirajt? Skoro tak jest, to oczywiście słusznie PiS postuluje, by obserwować gejowskie knajpy i meliny (serio? gejowskie meliny? istnieje coś takiego?). Może faktycznie kręcą się w tych miejscach pedofile, którzy spotykają się aby wymieniać się materiałami i ustalać metody zdobywania kolejnych ofiar?

Obawiam się tylko, że nawet jeśli pedofile wykorzystują gejowskie knajpy do spotkań to po komunikacie „będziemy was tam obserwować” – po prostu się wyniosą.

Obywatelu, czy chcesz żeby PEDAŁY MIESZKAŁY NA TWOIM OSIEDLU!?

Żałuję, że PiS nie chce zacząć dyskryminować gejów i lesbijek jak należy. Dlaczego nie nawołuje do obserwowania, śledzenia, podsłuchiwania? Dlaczego nie domaga się, by zwalniać nas z pracy (a zwłaszcza tam, gdzie możemy mieć kontakt z dziećmi)? Dlaczego skoro widzi w homoseksualistach takie zagrożenie tak słabo z nami walczy? To przecież tylko kolejne dowody na ich nieudolność.

Drogi wyborco PiS – wierzysz w partię, która nie potrafi sobie poradzić nawet z problemem rozhisteryzowanych, przegiętych ciotek-pedofilek, co to latają z torebkami i myślą tylko o ruchaniu.

Drogie Bravo

Mam nadzieję, że przeczytają moje marudzenie i zaczną wreszcie prześwietlać nasze życie by wykazać nasze pedofilskie skłonności i izolować nas od społeczeństwa. Niekoniecznie od razu więzienie – może obozy internowania albo getta?

Reklamy

20 myśli na temat “Panikpolitik

 1. oj tam, marudzisz. już od poprzedniej kadencji powszechnie wiadomo, że, „homoseksualiści to krąg niemal w stu procentach pokrywający się ze środowiskiem pedofilskim. To fakt, na który nie potrzeba żadnych badań.” a że temat przycichł i niektórzy posłowie się poprzesiadali, nie oznacza, że coś się w tej kwestii zmieniło.

 2. Czesc – tu Justyna. Mam prośbę o wsparcie. Piszę blog na temat medyczny. Czy mógłbyś/mogłabyś mnie wesprzeć linkiem ze swojego bloga? adres mojego bloga to ? W zakładce Życiorys autorki – jest link – ale będę wdzięczna za jakikolwiek .
  Pozdrawiam serdecznie.

 3. @Darq
  No jak? Przecież zamach na instytucje, obrzydliwe insynuacje, pomówienia, oszczerstwa, czarny piar – Kościół to nie siedlisko zła ale ostoja prawdy i dobra. I to tylko my, pedały, lewaki, ekolodzy chcemy zrelatywizować rzeczywistość i stworzyć świat w którym jest na odwrót. Środowiska prawicowe, rozmaite ostoje tradycji, oczywiście nie mogą do tego dopuścić – stąd konieczność silnego odparcia ataku który przypuszczamy na ich świat. A tu – jak na wojnie – cel uświęca środki, zrównanie pedała z pedofilem jest czymś, co jest akceptowalne nawet jeśli to kłamstwo – służy przecież wyższemu celowi.

  Dlatego zamiast oburzać się czy sugerować ichnie związki z pedofilią proponuję powtarzać do znudzenia: och, c’mon, tylko na tyle was stać? Ciągle musicie korzystać z tych samych wyświechtanych bredni? No i domagać się od nich skuteczniejszej walki z nami – jeśli jesteśmy niebezpieczni to ich moralnym obowiązkiem jest wytoczyć przeciw nam wszelkie działa.

 4. @Justyna
  Otóż niebardzo: mam taką zasadę że do blogrolki wrzucam rzeczy, które albo są mi bliskie – albo są mi dalekie, ale generalnie takie, które są gdzieś ze mną związane. Póki co Twój blogasek nie jest. Ale oczywiście zapraszam do komentowania i u mnie i – w tematach medycznych, bo często takie lubimy – np. na http://www.blogdebart.pl. Być może nasze poglądy są na tyle zbieżne, że faktycznie będzie dobrze wciągnąć Cię do blogrolki.

 5. Skuteczniejsza walka instead of this political half-assery wymagalaby rzetelnych badan nad pedofilia jako taka i publikacji wynikow do wiadomosci spoleczenstwa. Wyniki ni cholery nie bylyby po mysli Slusznie Myslacego Srodowiska, wiec raczej czeka nas kolejne x lat FUDu.

  Nie wiem, czy wytykanie, ze uzywaja od dziesiecioleci tych samych wyswiechtanych bredni odniesie jakikolwiek skutek. Na wiekowych TSWB opieraja sie przeciez religie i jakos to sporej czesci wyznawcow nie przeszkadza.

 6. @Darq
  „wiec raczej czeka nas kolejne x lat FUDu.”

  Z pewnością.

  „Nie wiem, czy wytykanie, ze uzywaja od dziesiecioleci tych samych wyswiechtanych bredni odniesie jakikolwiek skutek.”

  Nie spodziewałbym się rewelacji, ale wszystko i tak lepiej niż marudzenie, że nas zrównują z pedofilami. Chodzi o wysłanie jasnego komunikatu: obwinialiście nas za hiv, pedofilię, rozkład tradycji a to wszystko bzdura która nas bawi.

 7. Ty się przyznaj Eli, że Ci się marzy to pedalskie getto na tej samej zasadzie, na której jajako heteryk fantazjuję sobie o haremach…

 8. Z punktu widzenia Sprawiedliwości Dziejowej OWA Pięta powinna dostać z Dyni gdzieś w okolice łuku brwiowego.
  Siusiak (nie napiszę „chuj”, bo to brzmi dumnie) pieprzy jak potłuczony.

 9. Z punktu widzenia Sprawiedliwości Dziejowej owa pięta powinna dostać z dyni gdzieś w okolice łuku brwiowego.
  Resztę pominę.

 10. Eps, miałem wrażenie, że mnie ktoś scenzurował i wysłałem ponownie złagodzoną wersję. Sorry.

 11. Czy tylko ja mam wrażenie, że ludzie postulujący takie pomysły, na co dzień wspaniali ojcowie rodzin i wzorowi heterycy, śpiewający kolędy na youtube*, gdzieś pod spodem skrywają wstydliwie swoje drugie ja, okładając się zbiorowo po twarzach sflaczałymi ptaszkami, albo masturbując z finałem na portret Jarosława Kaczyńskiego?

  Tak głębokie homofobiczne obsesje miewają, jak sądzę, wstydliwe przyczyny.

  ———————————–
  * http://bit.ly/5pOECV

 12. @ Proboszcz
  Nie tylko ty, ale nie wiem, czy te podejrzenia są zasadne odnośnie każdego przypadku. Moim zdaniem przyczyna może leżeć raczej w próbuje jednoczesnego utrzymywania swojego wizerunku „dobrego człowieka” i wyładowywania na innych swojej agresji. (przypisuje nienawidzonej przez siebie grupie różne niegodziwości które mają uzasadniać jego nienawiść)

 13. Mówienie o tym czego się nie chce przeważnie daje taki efekt, że dostajemy tego jeszcze więcej.

  Wchodzi wkurzony do domu, żona mówi do Ciebie: Nie denerwuj się! A ty wnerwiasz się jeszcze bardziej i bardziej…

  Ktoś na ulicy mówi: Zobacz, to pedofil!
  Ty mówisz: O, pedofil!
  Twoi koledzy słysząc Ciebie powtarzają: Ja pier*** PEDOFIL!!
  I nagle całe miasto majaczy o pedofilach…

  Jak zwalczyć coś, o czym wszyscy mówią?

 14. @eqinox
  „Mówienie o tym czego się nie chce przeważnie daje taki efekt, że dostajemy tego jeszcze więcej.”

  Srsly, jeśli twierdzisz coś takiego, to chętnie zobaczę badania socjologiczne i/lub psychologiczne które coś takiego potwierdzają.

  „Wchodzi wkurzony do domu, żona mówi do Ciebie: Nie denerwuj się! A ty wnerwiasz się jeszcze bardziej i bardziej…”

  Nie. Tak robią tylko buce; oraz że tak się dzieje uważają ludzie, którym ktoś wmówił, że tak się dzieje.

  „Ktoś na ulicy mówi: Zobacz, to pedofil!
  Ty mówisz: O, pedofil!”

  Na ulicy to się ma słuchawki w uszach.

  „Jak zwalczyć coś, o czym wszyscy mówią?”

  Jeśli w’ogle pomyślałeś sobie że ten post jest jakkolwiek o „zwalczaniu” pedofilii – cóż, przeczytaj go jeszcze raz.

 15. ziemkiewicz nie wytrzymał i napomknął, mimo że zaczął od tego, że KP jest dwaminus dobra, a skończyło się na tym, że „zajmuje się męczeństwem jakiegoś nowojorskiego perwersa, którego zdjęcie wykorzystano w prezydenckim orędziu”. Serce rośnie.

  Zapraszam do siebie przy okazji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s