Guma Chytrusa

Tomasz Terlikowski:

Nie da się karmić dzieci prezerwatywami. Czy widział pan jakieś dziecko, które wyleczyło się po połknięciu prezerwatywy. Albo najadło się gumą

jest zwykłym złamanym chujem, który zapracował sobie na piekło, na które tak chętnie skazywałby swoich bliźnich. Stąd mogę wyrazić żal, że piekło nie istnieje i Tomasza Terlikowskiego nie spotka sprawiedliwość.

Cóż bowiem można odpowiedzieć Tomaszowi Terlikowskiemu oraz pojebom z jego ligi?

Prawda was wyzwoli

Należy odpowiadać dwojako: zaczynamy dosyć beznamiętnie, pytaniem:

Czy widział pan, by dziecko najadło się ciałem Chrystusa?

co pewnie podpada pod art. 196 KK

Dalej informuje nas Tomasz Terlikowski, że:

Człowiek, który to robi [używa prezerwatywy], jeśli się nie nawróci, może pójść do piekła. Tak naucza kościół. I nie ma na to rady. Pan może kpić, żartować, ale to jest niebezpieczne dla pana widzów, bo ktoś może być wprowadzony w błąd.

istnieje jakiś powszechny problem moralny i etyczny, związany z używaniem prezerwatyw. Nie, nie istnieje. Panie Tomaszu, problem karalności antykoncepcji po drugiej stronie życia jest w Pańskiej głowie. I w głowie paru innych pojebów, który – jeśli się nie trzepią – to po nocach cieknie im z pyty. Cóż, Bozię oszukasz – ale przyrody nie.

Strefa 11

Dziwię się dziennikarzom, że chcą rozmawiać z głosami w głowie Terlikowskiego. Prze’sz ten człowiek nie zasługuje na nic więcej jak „spierdalaj, bucu”. I na homoseksualizm wszystkich dzieci.

Ludzie kłamią z dwóch powodów. Mogli kłamać np. tak: nie, w tej piwnicy nie ma żadnych żydów. Mogą kłamać i tak: „używanie prezerwatyw jak i środków antykoncepcyjnych prowadzi do banalności i trywializacji seksualności„. A używanie noża i widelca, jak powszechnie wiadomo, prowadzi do trywializacji odżywiania.

Przyszedł już czas wyrzucenia psychopatów pokroju Terlikowskiego z przestrzeni publicznej. Nie ma miejsca dla ludzi, których jednym zadaniem, w którym się sprawdzają, jest krzywdzenie bliźniego.

Niech sobie Tomasz Terlikowski przemawia do chętnych. Do zainteresowanych. Niech się szlaja ze swoją bucerą na wykłady przychlastów od Soli Deo. Proszę go kurwa jego mać bardzo. Ale nie wolno już dłużej wspierać poglądu, że istnieje jakiś konflikt moralny, etyczny i światopoglądowy, konflikt pomiędzy dogmatami wytrzaśniętymi z papieskiego palucha a tym, czym jest współczesna cywilizacja europejska.

Reklamy

30 myśli na temat “Guma Chytrusa

 1. „I na homoseksualizm wszystkich dzieci.” – Eli, to było by, kurwa, nie fair. Wiem, że homoseksualizm u latorośli pewnie by Terlikowskiego zabolał, ale przecież ten koleś urządziłby swojemu homoseksualnemu dziecku burdel w miejsce normalnego życia. Nawciskałby takiemu dziecku w łeb, że jest grzeszne, czy cokolwiek w ten deseń i byłoby smutno.

  To tyle w temacie odpowiadania poważnymi dramami na lulzowe sformuowania. Notka jest dobra i prawa, oraz zasługujesz na pochwałę.

 2. @mrw
  Och, c’mon, Terlikowski nadaje się do występów w tv Sieradz. To jest tworzenie konfliktu i stawianie jego osi w miejscu, gdzie jest wzruszenie ramion jakiejś dramatycznej większości ludzi. Miejsce Terlikowskich to miejsce na quirki w programach stayrycznych.

  @jeżykwkosmosie
  „Nawciskałby takiemu dziecku w łeb, że jest grzeszne, czy cokolwiek w ten deseń i byłoby smutno.”

  Ale on tak i tak im to zrobi.

 3. ha ha ha
  Wypowiem się z drugiej strony ekranu. Nie, w zasadzie ogarnęło mnie zwątpienie już przy drugim zdaniu. Najmądrzejsze, co mogę powiedzieć, to: wnet i tak zginiemy w zupie.
  Chyba, że zdarzy się CUD i powtórzy się sytuacja z Krakowskiego Przedmieścia, ale na większą skalę, co da asumpt części społeczeństwa do poważnego przemyślenia sobie roli KK w życiu społecznym i politycznym.
  Piszę to jako matka IIIklasisty, na zebraniu klasy którego poruszono temat edukacji seksualnej, czemu chyba poświęcę notkę u siebie, bo to temat-rzeka. Piszę to też jako osoba regularnie robiona medialnie w wała przez dziennikarzy, którzy eksponują pojebów w rodzaju Terlikowskiego, a mnie redukują do obrazka z kominkiem w tle.
  Wijęc jeśli poważni dziennikarze pozwalają na to, aby poziom publicznej debaty sięgał kloaki, to, Szanowny Eli, co Ty zamierzasz z tym zrobić?
  Zapewne wiele, a co realnie Ci wyjdzie?
  To samo co mnie czyli gówno.

  pozdrawiam ekstremistycznie i ekskrementalnie

 4. @jeżykwkosmosie
  „Nawciskałby takiemu dziecku w łeb, że jest grzeszne, czy cokolwiek w ten deseń i byłoby smutno.”

  Eli.
  Ale on tak i tak im to zrobi.

  A żebyście wiedzieli. Czasem TT jest w popołudniowym TokFM, padały tam teksty, że „modlitwa jest ważniejsza do mycia zębów, bo zbawienie jest ważniejsze niż próchnica.” Nie miałby nic przeciwko temu, żeby jego dzieci poległy za idee w powstaniu itd.
  http://terlikowski.salon24.pl/213954,ojcowskie-spojrzenie-na-powstanie

 5. „The blog you were looking for, jestemchujemispamerem.wordpress.com doesn’t exist but you can create it now!”

 6. …i stąd te napisy „No Artificial Preservatives Added” na opakowaniach ze zdrową żywnością.

 7. „Przyszedł już czas wyrzucenia psychopatów pokroju Terlikowskiego z przestrzeni publicznej.”

  Konkrety, proszę o konkrety! Np. odebranie koncesji telewizji, która Terlikowskiego pokaże? Jakieś inne propozycje?

  Y.

 8. @yzek
  „Np. odebranie koncesji telewizji, która Terlikowskiego pokaże? Jakieś inne propozycje?”

  OMG masz rację, właśnie sobie zdałem sprawę, że Eli nawołuje do traktowania Terlikowskiego zupełnie tak, jak naziści traktowali Żydów!!!!11

 9. „to problem kulturowy, nie prawny”
  Mniej więcej tak jak palenie papierosów.

  Y.

  PS. Wyręczam Cześćjacka: „ZOMG LOLOLOLOLOcaust palaczy!!!111!!!One!!!1”

 10. @Yzek
  „PS. Wyręczam Cześćjacka: „ZOMG LOLOLOLOLOcaust palaczy!!!111!!!One!!!1″”

  Dziękuję, ale akszli nie tak, tylko:
  Kiedy przyszli po palaczy, nie protestowałem. Nie byłem palaczem.
  Kiedy przyszli po Terlikowskiego w telewizji, nie protestowałem. Nie byłem Terlikowskim w telewizji.

 11. No fajnie, porzucałeś sobie verbum, wyładowałeś kałasznika – i myślisz, że jeden jedyny zwolennik Frondy może tym zostać odfrondziony? Czy chodzi tylko o to, żeby wyrzucić nadmiar żółci z organizmu?

 12. @andsol

  podstawowy błąd, który popełniasz to błąd uznania, że ludzie z fronty to jest jakiś znaczący partner do rozmowy, ktoś, kogo należy postawić w miejsce jakiegoś kościelnego mejnstrimu. nie, nie są, to jest margines z którym po prostu nie wolno dyskutować;

  mój blog, co bardzo sobie chwale, nie ma funkcji edukacyjnej – nie mam ochoty przekonywać nikogo z frondy

 13. No fajnie, piszących do Frondy zapewne nikt i nic do czegoś innego niż kult TT i Jezusa, proroka Jego, nie przekona, ale czytających Frondę też olewasz? A jak będzie w przyszłości, przecież to też Polacy i nie da się ich wyeksportować na Madagaskar czy do innego Watykanu. Bawi Cię perspektywa spędzenia reszty życia w okopach z bzdurami ekspodującymi nad głową? Nie chodzi mi o funkcje edukacyjne, ale o rozmowę, której owi ludzie mogliby chcieć sie przysłuchać…

 14. czytających frondę to ludzie, którym albo juz odjechał peron albo zaraz odjedzie: ratunkiem dla nich jest doświadczenie, które zmieni ich postrzeganie; dyskusjom przysluchiwac sie nie bedą – tak jak my nie dajemy sie przekonać do ich pomysłów, tak oni nie dadzą sie przekonać do naszych; nie o to tez tutaj chodzi, wystarczy wspolistnienie

  co wiecej: każda próba przekonywania sympatyków frondy dyskusja w internecie jest przeciwskuteczna; tylko na żywo, przez osobiste doświadczenie i zaskoczenie mozna ich cywilizowac

 15. @Eli
  1. Generalnie zaczynam mieć wrażenie, że dyskusja z kimkolwiek kto ma ugruntowane poglądy (grunt można ewentualnie jeszcze zalać betonem) jest bezcelowa. Zwłaszcza przez interniet. Przekonać można tylko wahających się. Z tego powodu Terlikowski jest pożyteczny. Przekonuje tych którzy nie wiedzą czy są katolikami, czy jednak nie, że raczej z poje* im nie po drodze… Choć też nie zawsze. Spora część dochodzi do wniosku że „wierzy po swojemu” co jest wyłącznie zamiataniem problemu pod dywan. Ale w sumie ich życie, none of my FB. And HND

  2. Koegzystencja? Z Terlikiem i spółką? Jak ty sobie to wyobrażasz? Tzn będziesz grzecznie utrzymywać celibat i znosić próbę jaką Pan Bug ci zafundował dając takie a nie inne skłonności? Albo przynajmniej udając że jesteś „normalny” i wszytko pokryjomu, by nikt się nie zbulwersował?
  Ja mam łatwiej, zawsze mogę być heteronormatywne.
  Tak właśnie „koegzystencję” widzą ci na prawo od ściany.
  Owszem, ja potrafię olać istnienie takich jak on. Ale oni nie są w stanie najwyraźniej olać istnienia takich jak ja. Najwyraźniej nie wierzą że ich pan Bug skutecznie ukara nas po śmierci, więc próbują go wyręczyć na tym padole łez za pomocą wrzasków, wyzwisk a czasem wpier* jak się okazja trafi.

 16. Cóż, wychodzi na to, że Polacy nie poznaliby Captain Obviousa nawet jeśli podleciałby do nich i strzelił ich w pysk. Dlatego jeszcze jakimś cudem toleruje się w naszym smutnym chorym kraju takich idiotów jak Terlikowski, Sakiewicz czy Kaczyński. Zamiast zagonić ich do piwnicy, albo do szafy, albo gdzie.

 17. „A używanie noża i widelca, jak powszechnie wiadomo, prowadzi do trywializacji odżywiania.”

  *klask klask*

  „I na homoseksualizm wszystkich dzieci.”

  Kompletnie zniszczylby je psychicznie. Albo po prostu zabil.

  Ja mam lepszy pomysl. Z calego serca zycze mu zeby pewnego pieknego dnia dowiedzial sie ze homoseksualista jest jego ojciec (lub inny mezczyzna ktory byl dla niego bliskim autorytetem).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s