Haha, nie

Borusewicz: Stosunek do mniejszości polskiej na Litwie jest niezrozumiały

O, tutej.

Buce pod inną narodową etykietką będą pachnieć tak samo, to oczywiste. Choć oczywiście może chodzi o co innego, o czym donosi nam Terlikowski:

Litwinom gratuluje odważnych i mądrych polityków, którzy – wbrew wymogom politycznej poprawności i naciskom europejskich lewaków mają odwagę, by bronić moralności i zwyczajnej normalności.

Ja sobie to tak rozumiem, że napierdalanie w Polaków na Litwie to przejaw odwagi. I napierdalanie w osoby trans- też. Co poradzę, że mnie bawi, jak widzę polaków posadzonych na tej samej ławeczce co pedałów i lesby.

Nie rozumiem tylko, choć wcale mnie nie dziwi, że Terlikowski nie widzi, że przyczyny, dla których zakazują operacji zmiany płci, czy „promocji” homoseksualizmu i zakazują nauki polskiego – są dokładnie takie same.

To jest wszystko troszkę kurwaskandal, żeby w UE, w XXI wieku takie rzeczy, które powodują, że Terlikowski jest zadowolony.

Niech płoną.

Reklamy

8 myśli na temat “Haha, nie

 1. Eli, nie strasz. Przecież chwila w której Terlikowski sobie uświadomi, że te same motywy stoją za dyskryminacją mniejszości seksualnych i narodowościowych, to będzie koniec terlikowszczyzny.

 2. Nie wierzę, frondowi komciarze kumają o co chodzi ze zmianą płci i krytykują tekst Terlika?! To jakiś najazd trolli czy ktoś dosypał do wodociągów getaclueiny?

 3. Z Terlikowskim jest właściwie tylko jeden problem: on myśli, że myśli. I nic go nie przekona, że ten proces u niego sprawnie nie zachodzi.

 4. @cowboytomash: nawet jeżeli sobie to uświadomi, łatwo będzie mu zracjonalizować zasadność dyskryminacji mniejszości seksualnych na podstawie religii, więc luz. lolkontentu nie zabraknie.

 5. @Eli
  przyczyny, dla których zakazują operacji zmiany płci, czy „promocji” homoseksualizmu i zakazują nauki polskiego – są dokładnie takie same.
  Że niby LGBT zabiorą im Wilno jak się nie będą pilnować? Dla mnie bardziej zrozumiałe jest prześladowanie Polaków, traumy narodowe ciężko się leczy.

 6. #traumy-homoseksualne
  Znaczy że co, autorzy ustawy byli molestowani przez jakiegoś wrednego homo, czy może Mr T że im kibicuje? Bo już się pogubiłom.
  „Traumą narodową” w wypadku Litwinów określam ich niechęć do Polaków i ich narodowych roszczeń uzasadnioną 20-leciem międzywojennym. Tak samo mogę zrozumieć staruszków kupujących tekst o dziadku z Wermachtu, bo dla odmiany Polacy mają traumę na swoich zachodnich sąsiadów. Mogę zrozumieć, co nie oznacza, że pochwalam.
  Co tym rodakom Mickiewicza czy pomiotom pokroju Mr T przeszkadzają osoby LGBT czy nawet zwyczajni odmieńcy tacy jak ja – pojąć nie potrafię.

 7. A czy na Litwie czasem nie ma aborcji na żądanie? Świetnie to kontrastuje z drugą częścią wypowiedzi Terlikowskiego, w której nawołuje do całkowitego zakazania aborcji w imię litewskiej odwagi…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s