ten dowcip ze studentem i aniołem stróżem

ma w płęcie, że przychodzi egzamin, student patrzy w pytania i mówi „o cholera”, a anioł na to „o ja pierdolę”.

Do działaczy (por. Kręcina, Zdzisław) komitetu obrony demokracji doszło, co znać po artykule w Polityce wystukanego pieczołowicie w, zakładam-dalibóg, świętym oburzeniu przez Krzysztofa Burnetko (Burnetkę, pan się deklinuje?) pt. Policja nagina prawo, by utrudnić antypisowskie protesty. 8 najczęściej stosowanych chwytów

Każdy, kto kiedykolwiek miał kontakt z policją wie, że policja bardzo, bardzo rzadko przestrzega własnych procedur, bo na jaki męski narząd ma ich przestrzegać, skoro nawet jeśli policjant spuści ci wpierdol, to jest to atak na funkcjonariusza [bt;dt, złożyłem zeznania przed sądem jako świadek].

Albo że zatrzyma cię przed stacją metra pod pozorem, że niby tutej kontrola o narkotyki nam się rozchodzi i, że nie masz nic do ukrycia, pokazujesz zawartość, bo na co se robić problemy, znajduje leki psychiatryczne i sporządza na tej podstawie notatkę służbową wraz z nazwą przepisanego przez lekarza leku i twoimi danymi.

To nie jest tak, tępaki z kodu, że dopiero teraz policja ma wyjebane na prawa człowieka i obywatela, wartości wywiedzione z konstytucji i ochronę praw przewidzianą odrębnymi przepisami.

Policja jest aparatem przemocy. Mieliście wyjebane jak ta przemoc była skierowana wobec słabszych, w sytuacjach skrajnych (np. eksmisja bez tytułu) bo byliście przekonani, że was taka niesprawiedliwość nigdy nie dotknie.

A tu taki chuj, pani Basiu.

 

[uwaga, apdejt: 21:19, dnia tego co notka]
Agencje PR nie śpio i już pojawiły się pierwsze „oświadczenia”

[tu link dla ułatwienia czytania]

Reklamy

Jedna myśl na temat “ten dowcip ze studentem i aniołem stróżem

  1. Kuj jak wuj… czyli jak Kuba Bogu, tak Bóg, Kubańczykom i jest to prawda stara i sprawdzona. To, że teraz nastąpiło to odkrycie jakoś mnie nie dziwi :D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s